Ranking 2014

Eindstand

           
#SpelerR1R2R3R4R5R6R7R8Totaal
1John Genet61012681261266
2Jos van Meer10107127753
3Robby de Laat9785.56107653
4Ad van Mook767107795.553
5Danny Verweijmeren7798767752
6Tinus Roeven5.55.5669612650 1/2
7Jeffrey van Strien912766949
8Erwin de Laat865.5697748 1/2
9Elvin Verhulst765.5665.510646 1/2
10Denny Rademakers75.56678645 1/2
11Stephan Boterbloem127610742
12Jeroen van Dongen65.56665.5742
13Jan van de Klundert5.55.55.55.576641
14Rudi van Meer55.566665.540
15Martin Vissers5.55.55.55.565.56640
16Toon de Laat5.55.565.55.55.56640
17Jordy Verhagen55.55.55.55.55.55.55.538 1/2
18Alexandra van de Klundert5.555.55.55.55.55.538
19Ricardo van de Hout5.5665.56635
20Leon Middelburg55.55.55.565.533
21Pieter Vonk5.55.569632
22Giel van Dijk6776632
23Koos Landa5.55.55.55.5628
24Roy Rademakers65.505.55.505.528
25Niels Gijsen5.55.55.55.55.527 1/2
26Sharon Gijsen555.55.55.526 1/2
27Ivan Visser5.565.55.522 1/2
28Henk van Mierlo5.55.55.55.522
29Harry van Bilzen67821
30Tino Ligtvoet77620
31Bas Knipscheer5.575.518
32Jules van Gennip5.565.517
33Juul Marijnissen5.55.55.516 1/2
34Louis Diependaal5.55.55.516 1/2
35Stef Macaré1212
36Maarten van Aard65.511 1/2
37Ruben van Andel65.511 1/2
38Sebastiaan de Laat65.511 1/2
39Bart Sins5.55.511
40Paul van Beers1010
41Joost Welten88
42Michael van Oosterhout88
43Alex Sins77
44Ambo van Oversteeg77
45Ramon Peppelenbos66
46Ricardo Geerts66
47Arnold van Santbergen66
48Andre van Riet66
49Jerry van der Made66
50Wilbert van Santbergen66
51Johan Marijnissen5.55 1/2
52Bowy Agterdenbos5.55 1/2
53Erik van de Boogert5.55 1/2
54Femke Havermans5.55 1/2
55Kees Genet5.55 1/2
56Henk van den Muijsenberg5.55 1/2
57Hans Peppelenbos5.55 1/2
58Jerry Rullens5.55 1/2
59Jimmy Vermeulen5.55 1/2
60Kees Agterdenbos5.55 1/2
61Siem Marijnissen55
62Jan van Meel55
63Lucien Segeren55
64Teun Segeren55
65Stan Franken55
66Tom Gielen55

Uitslag 1e ranking

(01)Stephan Boterbloem12.0Hoogste uitworp:
(02)Jos van Meer10.0
(03)Robby de Laat9.0Giel van Dijk156
(04)Erwin de Laat8.0
(05)Denny Rademakers7.0
(05)Danny Verweijmeren7.0180 worpen:
(05)Elvin Verhulst7.0
(05)Ad van Mook7.0Jerry van der Made2
(09)Arnold van Santbergen6.0Pieter Vonk1
(09)Giel van Dijk6.0Henk van den Muijsenberg1
(09)Jeroen van Dongen6.0Robby de Laat1
(09)Jerry van der Made6.0Erwin de Laat1
(09)John Genet6.0Jos van Meer1
(09)Ramon Peppelenbos6.0
(09)Roy Rademakers6.0
(09)Wilbert van Santbergen6.0
(17)Louis Diependaal5.5
(17)Alexandra van de Klundert5.5
(17)Ivan Visser5.5
(17)Martin Vissers5.5
(17)Henk van Mierlo5.5
(17)Toon de Laat5.5
(17)Pieter Vonk5.5
(17)Tinus Roeven5.5
(17)Ricardo van de Hout5.5
(17)Kees Genet5.5
(17)Bas Knipscheer5.5
(17)Koos Landa5.5
(17)Jan van de Klundert5.5
(17)Jimmy Vermeulen5.5
(17)Henk van den Muijsenberg5.5
(17)Niels Gijsen5.5
(17)Hans Peppelenbos5.5
(33)Lucien Segeren5.0
(33)Leon Middelburg5.0
(33)Rudi van Meer5.0
(33)Sharon Gijsen5.0
(33)Jordy Verhagen5.0
(33)Teun Segeren5.0

Uitslag 2e ranking

(01)Stef Macaré12.0Hoogste uitworp:
(02)John Genet10.0
(03)Jeffrey van Strien9.0Stef Macaré124
(04)Joost Welten8.0
(05)Danny Verweijmeren7.0
(05)Robby de Laat7.0180 worpen:
(05)Tino Ligtvoet7.0
(05)Giel van Dijk7.0Jeffrey van Strien4
(09)Andre van Riet6.0Stef Macaré2
(09)Ad van Mook6.0Giel van Dijk1
(09)Ruben van Andel6.0Joost Welten1
(09)Ivan Visser6.0
(09)Ricardo Geerts6.0
(09)Ricardo van de Hout6.0
(09)Elvin Verhulst6.0
(09)Harry van Bilzen6.0
(17)Johan Marijnissen5.5
(17)Roy Rademakers5.5
(17)Pieter Vonk5.5
(17)Denny Rademakers5.5
(17)Martin Vissers5.5
(17)Juul Marijnissen5.5
(17)Rudi van Meer5.5
(17)Toon de Laat5.5
(17)Leon Middelburg5.5
(17)Erik van den Boogert5.5
(17)Jeroen van Dongen5.5
(17)Jan van de Klundert5.5
(17)Jordy Verhagen5.5
(17)Koos Landa5.5
(17)Tinus Roeven5.5
(17)Niels Gijsen5.5
(33)Alexandra van de Klundert5.0
(33)Jan van Meel5.0
(33)Sharon Gijsen5.0
(33)Stan Franken5.0
(33)Siem Marijnissen5.0
(33)Tom Gielen5.0

Uitslag 3e ranking

(01)John Genet12.0Hoogste uitworp:
(02)Jos van Meer10.0
(03)Danny Verweijmeren9.0Jos van Meer155
(04)Robby de Laat8.0
(05)Ad van Mook7.0
(05)Giel van Dijk7.0180 worpen:
(05)Alex Sins7.0
(05)Stephan Boterbloem7.0Robby de Laat3
(09)Tinus Roeven6.0Koos Landa1
(09)Denny Rademakers6.0Giel van Dijk1
(09)Pieter Vonk6.0Danny Verweijmeren1
(09)Ricardo van de Hout6.0
(09)Erwin de Laat6.0
(09)Jeroen van Dongen6.0
(09)Rudi van Meer6.0
(09)Toon de Laat6.0
(17)Leon Middelburg5.5
(17)Louis Diependaal5.5
(17)Jordy Verhagen5.5
(17)Femke Havermans5.5
(17)Martin Vissers5.5
(17)Jules van Gennip5.5
(17)Elvin Verhulst5.5
(17)Niels Gijsen5.5
(17)Sharon Gijsen5.5
(17)Koos Landa5.5
(17)Henk van Mierlo5.5
(17)Jerry Rullens5.5

Uitslag 4e ranking

(01)Jeffrey van Strien12.0Hoogste uitworp:
(02)Ad van Mook10.0
(03)Pieter Vonk9.0Bas Knipscheer137
(04)Danny Verweijmeren8.0
(05)Harry van Bilzen7.0
(05)Jos van Meer7.0180 worpen:
(05)Tino Ligtvoet7.0
(05)Bas Knipscheer7.0Jeffrey van Strien5
(09)Maarten van Aard6.0Ad van Mook2
(09)Denny Rademakers6.0Harry van Bilzen2
(09)Jeroen van Dongen6.0Elvin Verhulst2
(09)Giel van Dijk6.0Martin Vissers1
(09)John Genet6.0Bas Knipscheer1
(09)Elvin Verhulst6.0Stephan Boterbloem1
(09)Stephan Boterbloem6.0Tinus Roeven1
(09)Tinus Roeven6.0Leon Middelburg1
(17)Ruben van Andel5.5Maarten van Aard1
(17)Alexandra van de Klundert5.5
(17)Toon de Laat5.5
(17)Koos Landa5.5
(17)Robby de Laat5.5
(17)Martin Vissers5.5
(17)Jan van de Klundert5.5
(17)Roy Rademakers5.5
(17)Ivan Visser5.5
(17)Erwin de Laat5.5
(17)Jordy Verhagen5.5
(17)Leon Middelburg5.5
(17)Mike Pals5.5
(17)Juul Marijnissen5.5

Uitslag 5e ranking

(01)Jos van Meer12.0Hoogste uitworp:
(02)Stephan Boterbloem10.0
(03)Tinus Roeven9.0Jos van Meer121
(04)John Genet8.0
(05)Denny Rademakers7.0
(05)Ad van Mook7.0180 worpen:
(05)Danny Verweijmeren7.0
(05)Jeffrey van Strien7.0Tino Ligtvoet2
(09)Pieter Vonk6.0Tinus Roeven2
(09)Robby de Laat6.0Stephan Boterbloem2
(09)Elvin Verhulst6.0Giel van Dijk1
(09)Rudi van Meer6.0Danny Verweijmeren1
(09)Martin Vissers6.0Denny Rademakers1
(09)Giel van Dijk6.0Jos van Meer1
(09)Tino Ligtvoet6.0Ricardo van de Hout1
(09)Ewin de Laat6.0
(17)Bowy Agterdenbos5.5
(17)Henk van Mierlo5.5
(17)Jordy Verhagen5.5
(17)Alexandra van de Klundert5.5
(17)Roy Rademakers5.5
(17)Maarten van Aard5.5
(17)Ivan Visser5.5
(17)Kees Agterdenbos5.5
(17)Juul Marijnissen5.5
(17)Jan van de Klundert5.5
(17)Ricardo van de Hout5.5
(17)Toon de Laat5.5

Uitslag 6e ranking

(01)John Genet12.0Hoogste uitworp:
(02)Robby de Laat10.0
(03)Erwin de Laat9.0Koos Landa133
(04)Harry van Bilzen8.0
(05)Jos van Meer7.0
(05)Stephan Boterbloem7.0180 worpen:
(05)Ad van Mook7.0
(05)Jan van de Klundert7.0Elvin Verhulst1
(09)Jeroen van Dongen6.0Leon Middelburg1
(09)Danny Verweijmeren6.0Jeffrey van Strien1
(09)Jeffrey van Strien6.0Stephan Boterbloem1
(09)Ricardo van de Hout6.0Erwin de Laat1
(09)Tinus Roeven6.0Robby de Laat1
(09)Rudi van Meer6.0Ad van Mook1
(09)Koos Landa6.0John Genet1
(09)Leon Middelburg6.0Ricardo van de Hout1
(17)Bart Sins5.5
(17)Henk van Mierlo5.5
(17)Alexandra van de Klundert5.5
(17)Elvin Verhulst5.5
(17)Jordy Verhagen5.5
(17)Martin Vissers5.5
(17)Toon de Laat5.5
(17)Sharon Gijsen5.5
(17)Bas Knipscheer5.5
(17)Niels Gijsen5.5

Uitslag 7e ranking

(01)Tinus Roeven12.0Hoogste uitworp:
(02)Elvin Verhulst10.0
(03)Ad van Mook9.0Tinus Roeven124
(04)Denny Rademakers8.0
(05)Danny Verweijmeren7.0
(05)Robby de Laat7.0180 worpen:
(05)Erwin de Laat7.0
(05)Jos van Meer7.0Danny Verweijmeren3
(09)John Genet6.0Jan van de Klundert2
(09)Jules van Gennip6.0Tinus Roeven2
(09)Sebastiaan de Laat6.0Denny Rademakers2
(09)Rudi van Meer6.0
(09)Toon de Laat6.0
(09)Jeffrey van Strien6.0
(09)Jan van de Klundert6.0
(09)Martin Vissers6.0
(17)Alexandra van de Klundert5.5
(17)Jordy Verhagen5.5
(17)Roy Rademakers5.5
(17)Bart Sins5.5
(17)Jeroen van Dongen5.5
(17)Arjo Sterrenburg *0.0
(17)Johan Onstenk *0.0
* Gedisqualificeerd vanwege het niet spelen van alle wedstrijden

Uitslag 8e ranking

(01)John Genet12.0Hoogste uitworp:
(02)Paul van Beers10.0
(03)Jeffrey van Strien9.0Toon de Laat110
(04)Michael van Oosterhout8.0Robby de Laat110
(05)Jeroen van Dongen7.0
(05)Erwin de Laat7.0180 worpen:
(05)Ambo van Oversteeg7.0
(05)Danny Verweijmeren7.0Michael van Oosterhout3
(09)Denny Rademakers6.0Paul van Beers1
(09)Martin Vissers6.0Tinus Roeven1
(09)Elvin Verhulst6.0Erwin de Laat1
(09)Robby de Laat6.0Jeffrey van Strien1
(09)Tinus Roeven6.0John Genet1
(09)Jan van de Klundert6.0
(09)Ricardo van de Hout6.0
(09)Toon de Laat6.0
(17)Leon Middelburg5.5
(17)Jordy Verhagen5.5
(17)Louis Diependaal5.5
(17)Jules van Gennip5.5
(17)Alexandra van de Klundert5.5
(17)Ad van Mook5.5
(17)Sharon Gijsen5.5
(17)Niels Gijsen5.5
(17)Sebastiaan de Laat5.5
(17)Rudi van Meer5.5