Ranking 2002

KampioenCorné van Mastrigt72
2eJan de Peijper63
3eAlex Sins62

↔ Tabellen zijn zijwaarts te scrollen op een smal scherm.

Eindstand 200279 darters
#Speler1e2e3e4e5e6eAftrekTotaal
1Corné van Mastrigt1112121616161172
2Jan de Peijper1211141211141163
3Alex Sins14169111262
4Paul Mekes1610169107,57,561
5John Verweijmeren98910149851
6Bjorn Meeldijk9810101047
7Harald Pedersen101096,5742,5
8Rinus Esders2,5959992,541
9Rudi van Meer98491040
10Ard van Dongen991092,539,5
Carla Roelands10296,51239,5
12Tino Ligtvoet101010939
13Cees Gelderman9106103,538,5
14Tinus Roeven10104,56,5536
Joost Welten2,510113,5936
16Corné Talboom4147,51035,5
17Peter de Peijper4,5795934,5
18Jordan Marijnissen98331134
19Henk van de Muijsenberg9596,53,533
20Jerry Rullens8,525,54,53932,5
21Danny Verweijmeren194,5925,531
22Peter van Ham785,52,56,52,52,529,5
23Patrick Gomis992929
Robby de Laat5,5995,529
25Martin Vissers7,584,544,528,5
26Kees Norbart5,5455,53,553,525
27Raoul Slabbekoorn45,595,524
28Bas van Meel6,534,563,523,5
29Ger Ligthart23,53,5914122
Bart Sins Jr.683522
31Frank Keers1814,561120,5
Marijn van Meel2,5832520,5
33Ronald Busio14519
Ger van Tilborg91019
35Mark van den Hoek9918
Jan Kokx10818
37Paul Tromp14,514515,5
38Appie Robijn219315
Bart Sins Sr.8715
40Peter Kuijpers2102,514,5
41Elvin Verhulst3,53,5312,513,5
42Marco Gamers5,5213,5113
43Leon Middelburg043,54112,5
44John Gelderman9312
Erwin de Laat8412
46Toon de Laat152,5311,5
47Ingrid de Bont2911
Tim van Oosterhout2911
49Anton van Gils82,510,5
50Patrick Peeters1010
51Jan van Gils3,569,5
52Rob van Dinteren99
Robbert van Meer99
Anton Pals99
Rob Pullens99
Ed Saarloos99
Jan Segeren13239
Jurgen Smits99
Pieter van Dongen99
60Miranda van Dongen42,528,5
61Jesse Elzinga88
Toon Michielsen88
63Martin Verlaan246
64Gerrit Verhoef5,55,5
65Arie Rouwenwal55
66Miranda Maes2,524,5
67Rob van Gils044
Bart den Reijer44
69Peter van Nas3,53,5
70Jan Bakker33
Mike van Die33
Jurgen Vissers303
73Remy Norbart02,52,5
74Eric van Manen112
Joost den Reijer112
76Warner van Gils11
Daan Pietersen11
Robert Thijssen11
79Gerben Verhoeven00

Uitslagen per toernooi

Toernooi 1ePaul Mekes
#SpelerPunten
1Paul Mekes16
2Alex Sins14
3Jan de Peijper12
4Corné van Mastrigt11
5Carla Roelands10
Harald Pedersen10
Jan Kokx10
Tinus Roeven10
9Ard van Dongen9
Bjorn Meeldijk9
Ed Saarloos9
Henk van de Muijsenberg9
John Verweijmeren9
Jordan Marijnissen9
Patrick Gomis9
Rudi van Meer9
17Jerry Rullens8,5
18Martin Vissers7,5
19Peter van Ham7
20Bas van Meel6,5
21Bart Sins Jr.6
22Kees Norbart5,5
23Arie Rouwenwal5
24Peter de Peijper4,5
25Miranda van Dongen4
26Peter van Nas3,5
27Mike van Die3
28Joost Welten2,5
Marijn van Meel2,5
Rinus Esders2,5
31Appie Robijn2
Ger Ligthart2
33Danny Verweijmeren1
Frank Keers1
Jan Segeren1
Robert Thijssen1
Warner van Gils1
Toernooi 2eAlex Sins
#SpelerPunten
1Alex Sins16
2Ronald Busio14
3Corné van Mastrigt12
4Jan de Peijper11
5Harald Pedersen10
Joost Welten10
Paul Mekes10
Tino Ligtvoet10
9Ard van Dongen9
Cees Gelderman9
Danny Verweijmeren9
John Gelderman9
Jurgen Smits9
Mark van den Hoek9
Patrick Gomis9
Pieter van Dongen9
Rinus Esders9
18Anton van Gils8
Bart Sins Jr.8
Bart Sins Sr.8
Bjorn Meeldijk8
Erwin de Laat8
Frank Keers8
Jan Kokx8
Jesse Elzinga8
John Verweijmeren8
Jordan Marijnissen8
Marijn van Meel8
Martin Vissers8
Peter van Ham8
Rudi van Meer8
Toon Michielsen8
33Marco Gamers5,5
Robby de Laat5,5
35Corné Talboom4
Kees Norbart4
Raoul Slabbekoorn4
38Elvin Verhulst3,5
Ger Ligthart3,5
Jan van Gils3,5
41Bas van Meel3
Jan Segeren3
43Miranda Maes2,5
Miranda van Dongen2,5
45Carla Roelands2
Jerry Rullens2
Martin Verlaan2
Tim van Oosterhout2
49Appie Robijn1
Paul Tromp1
Toon de Laat1
52Leon Middelburg0
Toernooi 3ePaul Mekes
#SpelerPunten
1Paul Mekes16
2Jan de Peijper14
3Corné van Mastrigt12
4Joost Welten11
5Ard van Dongen10
Cees Gelderman10
Tino Ligtvoet10
Tinus Roeven10
9Alex Sins9
Anton Pals9
Appie Robijn9
Harald Pedersen9
John Verweijmeren9
Rob Pullens9
Robby de Laat9
Tim van Oosterhout9
17Bart Sins Sr.7
Peter de Peijper7
19Jan van Gils6
20Gerrit Verhoef5,5
Jerry Rullens5,5
Peter van Ham5,5
Raoul Slabbekoorn5,5
24Henk van de Muijsenberg5
Kees Norbart5
Rinus Esders5
Toon de Laat5
28Bas van Meel4,5
Danny Verweijmeren4,5
Martin Vissers4,5
Paul Tromp4,5
32Bart den Reijer4
Leon Middelburg4
Martin Verlaan4
Rudi van Meer4
36Elvin Verhulst3,5
Ger Ligthart3,5
38Bart Sins Jr.3
John Gelderman3
Jordan Marijnissen3
41Anton van Gils2,5
42Jan Segeren2
Marco Gamers2
Miranda van Dongen2
Peter Kuijpers2
46Daan Pietersen1
Eric van Manen1
Frank Keers1
Joost den Reijer1
50Remy Norbart0
Toernooi 4eCorné van Mastrigt
#SpelerPunten
1Corné van Mastrigt16
2Corné Talboom14
3Jan de Peijper12
4Alex Sins11
5Bjorn Meeldijk10
John Verweijmeren10
Patrick Peeters10
Peter Kuijpers10
9Ard van Dongen9
Carla Roelands9
Danny Verweijmeren9
Ger Ligthart9
Henk van de Muijsenberg9
Paul Mekes9
Peter de Peijper9
Rinus Esders9
17Harald Pedersen6,5
18Cees Gelderman6
19Kees Norbart5,5
20Frank Keers4,5
Jerry Rullens4,5
Tinus Roeven4,5
23Martin Vissers4
24Joost Welten3,5
Leon Middelburg3,5
26Elvin Verhulst3
Jan Segeren3
Marijn van Meel3
29Peter van Ham2,5
Remy Norbart2,5
31Miranda Maes2
Patrick Gomis2
33Marco Gamers1
Paul Tromp1
Toernooi 5eCorné van Mastrigt
#SpelerPunten
1Corné van Mastrigt16
2John Verweijmeren14
3Alex Sins12
4Jan de Peijper11
5Bjorn Meeldijk10
Cees Gelderman10
Paul Mekes10
Tino Ligtvoet10
9Ger van Tilborg9
Joost Welten9
Mark van den Hoek9
Raoul Slabbekoorn9
Rinus Esders9
Rob van Dinteren9
Robby de Laat9
Rudi van Meer9
17Corné Talboom7,5
18Harald Pedersen7
19Carla Roelands6,5
Henk van de Muijsenberg6,5
Peter van Ham6,5
Tinus Roeven6,5
23Bas van Meel6
Frank Keers6
25Bart Sins Jr.5
Peter de Peijper5
Ronald Busio5
28Martin Vissers4,5
29Erwin de Laat4
Leon Middelburg4
Paul Tromp4
32Kees Norbart3,5
Marco Gamers3,5
34Appie Robijn3
Jan Bakker3
Jerry Rullens3
Jordan Marijnissen3
Jurgen Vissers3
39Ard van Dongen2,5
Peter Kuijpers2,5
Toon de Laat2,5
42Danny Verweijmeren2
Ingrid de Bont2
Marijn van Meel2
45Elvin Verhulst1
Eric van Manen1
Ger Ligthart1
Joost den Reijer1
49Rob van Gils0
Toernooi 6eCorné van Mastrigt
#SpelerPunten
1Corné van Mastrigt16
2Jan de Peijper14
3Carla Roelands12
4Jordan Marijnissen11
5Bjorn Meeldijk10
Corné Talboom10
Ger van Tilborg10
Rudi van Meer10
9Ingrid de Bont9
Jerry Rullens9
John Verweijmeren9
Patrick Gomis9
Peter de Peijper9
Rinus Esders9
Robbert van Meer9
Tino Ligtvoet9
17Paul Mekes7,5
18Danny Verweijmeren5,5
Raoul Slabbekoorn5,5
Robby de Laat5,5
21Kees Norbart5
Marijn van Meel5
Paul Tromp5
Tinus Roeven5
25Ger Ligthart4
Rob van Gils4
27Bas van Meel3,5
Cees Gelderman3,5
Henk van de Muijsenberg3,5
30Toon de Laat3
31Elvin Verhulst2,5
Peter van Ham2,5
33Frank Keers1
Leon Middelburg1
Marco Gamers1
36Gerben Verhoeven0
Jurgen Vissers0

In 2002 werden zes rankingtoernooien gespeeld en telde het slechtste van de zes resultaten niet mee; de kolom Aftrek laat zien welk resultaat is weggestreept. Wie minder dan zes toernooien speelde, hield alle punten. Bij Jerry Rullens en Danny Verweijmeren is in de oorspronkelijke administratie geen aftrek toegepast; hun totaal staat hier zoals het destijds is vastgelegd. 180's en hoogste uitworpen zijn van dit seizoen niet bewaard gebleven. De eindranking van 2002 werd gewonnen door Corné van Mastrigt.