Ranking 2005

KampioenKees Anemaat56
2ePeter van Prooijen51
3eJos van Meer50
Hoogste uitworpTinus Roeven161
Meeste 180'sKees Anemaat8

↔ Tabellen zijn zijwaarts te scrollen op een smal scherm.

Eindstand 200587 darters
#Speler1e2e3e4e5e6e7e8eTotaal
1Kees Anemaat121212101056
2Peter van Prooijen996612951
3Jos van Meer1276126750
4Bas Knipscheer105,571067105,550
5Joost Welten5,51067612748
6Alex Sins85,51066944,5
7Danny Verweijmeren6687675,5842
8Tinus Roeven78775,566541
9Henk van den Muijsenberg65,5688740,5
10Jacco Bayens5,5665,5956638,5
11Erwin de Laat5,575,55,5775,537,5
12Kees Genet55,55675,57637
Tino Ligtvoet556768537
14Kees Norbart5,5566585,536
15Sander Jacobs5,55,575,55735,5
16Jan van de Klundert5,575,55,55,55,55,5635
Rudi van Meer65,55,55,55,555,5735
Ad van Mook65,5665,55635
Harald Pedersen9677635
Carla Roelands6665,55,55,55635
21John Genet75,55,55,55,55,555,534,5
Robby de Laat5,55,55,566634,5
Martin Vissers6755,55,555,5534,5
24Johan Brügel5,5665,55,55,55,534
Juul Marijnissen5755,55,55,55,534
26Juaquin Boudewijns5,57105,55,533,5
Toon de Laat55,5565,55,55,55,533,5
28Jerry Rullens55,555,56633
29Ronald Havermans5,565,55,5555532,5
Peter Kuijpers6695,5632,5
31Jordy Ansems5,55,555,555,532
32Warner van Gils55,5555,555,531,5
Alexandra van de Klundert5,5555,55555,531,5
Davy Korse5,5555,555,55531,5
Appie Robijn55,55,55555,531,5
Jeroen van Vugt555,555631,5
37Jeffrey Godschalk555555,55,531
Joost den Reijer555,55555,531
39Theo Godschalk jr.5555,555530,5
40Harry van Bilzen765,565,530
Denny Rademakers5,55595,530
42Cees Gelderman55,555626,5
Frank Keers55,555,55,526,5
44Femke Schachtschabel555,55,5526
45Andy Godschalk555,55525,5
46Ricardo van den Hout5,555,55,521,5
Jordy Koreman5,555,55,521,5
48Bjorn van Beers555520
49Joost Sips76619
50Stefan Roelands5,575,518
Casper Veraard61218
52Andy Veraard55,5616,5
53Jules van Gennip65516
Kees Marijnissen55,55,516
Jurgen Vissers5,555,516
56Johan Gooyers55,50515,5
57Jack van den Hout55515
Mike Pals55515
Jan Segeren55515
60Lucien van Groezen5611
Jeroen van de Muren5,55,511
62Niels Gijsen55,510,5
Peter van Ham5,5510,5
64Miranda van Dongen5510
Robin Foulon5510
Ger Ligthart5510
67Dim van Meer77
68Rinus Esders66
Koos Landa66
Jan de Peijper66
71Hans de Boer5,55,5
Ger Brenters5,55,5
Jan van Etten5,55,5
Sjoerd Havermans5,55,5
Jan Kokx5,55,5
Bart Sins Jr.5,55,5
Alex van de Ven5,55,5
78Evelien den Arosh55
Christ van den Diepstraten55
Theo Godschalk sr.55
Gert-Jan Martens55
Stefan Norbart55
Jaap Schachtschabel55
Jimmy Segeren55
Christian Smulders55
Elvin Verhulst55
87Jeroen van Dongen0
180's en uitworpenseizoenstotalen
Hoogste uitworpen 2005180 worpen 2005
Tinus Roeven (3e toern.)161Kees Anemaat8
Kees Anemaat (8e toern.)148Peter van Prooijen4
Tino Ligtvoet (2e toern.)144Juaquin Boudewijns3
Carla Roelands (1e toern.)125Joost Welten3
Martin Vissers (5e toern.)124Tinus Roeven2
Toon de Laat (6e toern.)114Harry van Bilzen2
Jacco Bayens (4e toern.)110Bas Knipscheer2
Peter Kuijpers (4e toern.)110Joost Sips1
Kees Anemaat (4e toern.)110Rudi van Meer1
Toon de Laat (7e toern.)93Alex Sins1
Ad van Mook1
John Genet1
Carla Roelands1
Jacco Bayens1
Danny Verweijmeren1
Peter Kuijpers1
Johan Gooyers1
Stefan Roelands1
Hans de Boer1
Casper Veraard1

Uitslagen per toernooi

Toernooi 1eJos van Meer
#SpelerPunten
1Jos van Meer12
2Bas Knipscheer10
3Harald Pedersen9
4Alex Sins8
5Harry van Bilzen7
John Genet7
Tinus Roeven7
Joost Sips7
9Peter Kuijpers6
Rudi van Meer6
Ad van Mook6
Henk van den Muijsenberg6
Jan de Peijper6
Carla Roelands6
Danny Verweijmeren6
Martin Vissers6
17Jacco Bayens5,5
Juaquin Boudewijns5,5
Johan Brügel5,5
Peter van Ham5,5
Ronald Havermans5,5
Jan van de Klundert5,5
Alexandra van de Klundert5,5
Jan Kokx5,5
Jordy Koreman5,5
Davy Korse5,5
Erwin de Laat5,5
Robby de Laat5,5
Kees Norbart5,5
Denny Rademakers5,5
Stefan Roelands5,5
Jurgen Vissers5,5
Joost Welten5,5
34Miranda van Dongen5
Cees Gelderman5
Kees Genet5
Warner van Gils5
Jeffrey Godschalk5
Theo Godschalk jr.5
Frank Keers5
Toon de Laat5
Ger Ligthart5
Tino Ligtvoet5
Gert-Jan Martens5
Joost den Reijer5
Appie Robijn5
Jerry Rullens5
Elvin Verhulst5
Toernooi 2eKees Anemaat
#SpelerPunten
1Kees Anemaat12
2Joost Welten10
3Peter van Prooijen9
4Tinus Roeven8
5Jan van de Klundert7
Erwin de Laat7
Jos van Meer7
Martin Vissers7
9Jacco Bayens6
Johan Brügel6
Jules van Gennip6
Ronald Havermans6
Peter Kuijpers6
Harald Pedersen6
Carla Roelands6
Danny Verweijmeren6
17Jordy Ansems5,5
Ger Brenters5,5
Cees Gelderman5,5
Kees Genet5,5
John Genet5,5
Warner van Gils5,5
Ricardo van den Hout5,5
Sander Jacobs5,5
Frank Keers5,5
Bas Knipscheer5,5
Robby de Laat5,5
Toon de Laat5,5
Rudi van Meer5,5
Henk van den Muijsenberg5,5
Appie Robijn5,5
Alex Sins5,5
33Christ van den Diepstraten5
Miranda van Dongen5
Jeffrey Godschalk5
Theo Godschalk jr.5
Andy Godschalk5
Johan Gooyers5
Peter van Ham5
Jack van den Hout5
Alexandra van de Klundert5
Davy Korse5
Tino Ligtvoet5
Juul Marijnissen5
Kees Marijnissen5
Kees Norbart5
Denny Rademakers5
Joost den Reijer5
Femke Schachtschabel5
Jan Segeren5
Jurgen Vissers5
Jeroen van Vugt5
Toernooi 3eKees Anemaat
#SpelerPunten
1Kees Anemaat12
2Alex Sins10
3Peter van Prooijen9
4Danny Verweijmeren8
5Juaquin Boudewijns7
Bas Knipscheer7
Juul Marijnissen7
Tinus Roeven7
9Jacco Bayens6
Harry van Bilzen6
Johan Brügel6
Tino Ligtvoet6
Henk van den Muijsenberg6
Kees Norbart6
Carla Roelands6
Joost Welten6
17Jordy Ansems5,5
Jan van Etten5,5
John Genet5,5
Johan Gooyers5,5
Ronald Havermans5,5
Sander Jacobs5,5
Jan van de Klundert5,5
Erwin de Laat5,5
Robby de Laat5,5
Rudi van Meer5,5
Ad van Mook5,5
Jeroen van de Muren5,5
Joost den Reijer5,5
Appie Robijn5,5
Jerry Rullens5,5
32Kees Genet5
Jules van Gennip5
Warner van Gils5
Theo Godschalk jr.5
Lucien van Groezen5
Alexandra van de Klundert5
Davy Korse5
Toon de Laat5
Ger Ligthart5
Denny Rademakers5
Femke Schachtschabel5
Jan Segeren5
Andy Veraard5
Martin Vissers5
Jeroen van Vugt5
Toernooi 4eKees Anemaat
#SpelerPunten
1Kees Anemaat12
2Bas Knipscheer10
3Peter Kuijpers9
4Henk van den Muijsenberg8
5Sander Jacobs7
Tino Ligtvoet7
Tinus Roeven7
Danny Verweijmeren7
9Kees Genet6
Robby de Laat6
Toon de Laat6
Jos van Meer6
Ad van Mook6
Kees Norbart6
Peter van Prooijen6
Joost Sips6
17Jacco Bayens5,5
Johan Brügel5,5
John Genet5,5
Theo Godschalk jr.5,5
Ronald Havermans5,5
Sjoerd Havermans5,5
Jan van de Klundert5,5
Alexandra van de Klundert5,5
Davy Korse5,5
Rudi van Meer5,5
Carla Roelands5,5
Femke Schachtschabel5,5
Bart Sins Jr.5,5
Andy Veraard5,5
Martin Vissers5,5
Jeroen van Vugt5,5
33Jordy Ansems5
Bjorn van Beers5
Cees Gelderman5
Warner van Gils5
Jeffrey Godschalk5
Andy Godschalk5
Frank Keers5
Juul Marijnissen5
Mike Pals5
Joost den Reijer5
Appie Robijn5
Jerry Rullens5
Jaap Schachtschabel5
Jan Segeren5
Jimmy Segeren5
48Johan Gooyers0
Toernooi 5eJos van Meer
#SpelerPunten
1Jos van Meer12
2Juaquin Boudewijns10
3Jacco Bayens9
4Henk van den Muijsenberg8
5Kees Genet7
Dim van Meer7
Harald Pedersen7
Joost Welten7
9Lucien van Groezen6
Bas Knipscheer6
Robby de Laat6
Koos Landa6
Ad van Mook6
Peter van Prooijen6
Andy Veraard6
Danny Verweijmeren6
17Jordy Ansems5,5
Harry van Bilzen5,5
Hans de Boer5,5
Johan Brügel5,5
John Genet5,5
Warner van Gils5,5
Andy Godschalk5,5
Sander Jacobs5,5
Jan van de Klundert5,5
Erwin de Laat5,5
Toon de Laat5,5
Juul Marijnissen5,5
Rudi van Meer5,5
Carla Roelands5,5
Tinus Roeven5,5
Martin Vissers5,5
33Bjorn van Beers5
Cees Gelderman5
Jeffrey Godschalk5
Theo Godschalk jr.5
Ronald Havermans5
Ricardo van den Hout5
Jack van den Hout5
Alexandra van de Klundert5
Jordy Koreman5
Davy Korse5
Kees Norbart5
Stefan Norbart5
Joost den Reijer5
Appie Robijn5
Christian Smulders5
Jeroen van Vugt5
Toernooi 6ePeter van Prooijen
#SpelerPunten
1Peter van Prooijen12
2Kees Anemaat10
3Denny Rademakers9
4Kees Norbart8
5Bas Knipscheer7
Erwin de Laat7
Stefan Roelands7
Danny Verweijmeren7
9Harry van Bilzen6
Rinus Esders6
Cees Gelderman6
Tino Ligtvoet6
Jos van Meer6
Tinus Roeven6
Alex Sins6
Joost Welten6
17Juaquin Boudewijns5,5
Johan Brügel5,5
Kees Genet5,5
John Genet5,5
Jan van de Klundert5,5
Davy Korse5,5
Peter Kuijpers5,5
Toon de Laat5,5
Juul Marijnissen5,5
Kees Marijnissen5,5
Ad van Mook5,5
Jeroen van de Muren5,5
Carla Roelands5,5
Jerry Rullens5,5
Femke Schachtschabel5,5
Alex van de Ven5,5
33Jacco Bayens5
Bjorn van Beers5
Jules van Gennip5
Warner van Gils5
Jeffrey Godschalk5
Ronald Havermans5
Sander Jacobs5
Alexandra van de Klundert5
Rudi van Meer5
Martin Vissers5
Jeroen van Vugt5
Toernooi 7eJoost Welten
#SpelerPunten
1Joost Welten12
2Bas Knipscheer10
3Peter van Prooijen9
4Tino Ligtvoet8
5Kees Genet7
Sander Jacobs7
Erwin de Laat7
Harald Pedersen7
9Jacco Bayens6
Robby de Laat6
Tinus Roeven6
Jerry Rullens6
Alex Sins6
Joost Sips6
Casper Veraard6
Jeroen van Vugt6
17Harry van Bilzen5,5
Juaquin Boudewijns5,5
Johan Brügel5,5
Jeffrey Godschalk5,5
Ricardo van den Hout5,5
Frank Keers5,5
Jan van de Klundert5,5
Jordy Koreman5,5
Toon de Laat5,5
Juul Marijnissen5,5
Kees Marijnissen5,5
Rudi van Meer5,5
Kees Norbart5,5
Denny Rademakers5,5
Danny Verweijmeren5,5
Martin Vissers5,5
33Jordy Ansems5
Evelien den Arosh5
Robin Foulon5
John Genet5
Niels Gijsen5
Theo Godschalk jr.5
Andy Godschalk5
Theo Godschalk sr.5
Johan Gooyers5
Ronald Havermans5
Jack van den Hout5
Alexandra van de Klundert5
Davy Korse5
Ad van Mook5
Mike Pals5
Joost den Reijer5
Appie Robijn5
Carla Roelands5
Femke Schachtschabel5
Toernooi 8eCasper Veraard
#SpelerPunten
1Casper Veraard12
2Kees Anemaat10
3Alex Sins9
4Danny Verweijmeren8
5Jos van Meer7
Rudi van Meer7
Henk van den Muijsenberg7
Joost Welten7
9Jacco Bayens6
Kees Genet6
Jan van de Klundert6
Peter Kuijpers6
Ad van Mook6
Harald Pedersen6
Carla Roelands6
Jerry Rullens6
17Jordy Ansems5,5
John Genet5,5
Niels Gijsen5,5
Warner van Gils5,5
Jeffrey Godschalk5,5
Ricardo van den Hout5,5
Frank Keers5,5
Alexandra van de Klundert5,5
Bas Knipscheer5,5
Jordy Koreman5,5
Erwin de Laat5,5
Toon de Laat5,5
Juul Marijnissen5,5
Joost den Reijer5,5
Appie Robijn5,5
Stefan Roelands5,5
Jurgen Vissers5,5
34Bjorn van Beers5
Robin Foulon5
Theo Godschalk jr.5
Andy Godschalk5
Ronald Havermans5
Davy Korse5
Tino Ligtvoet5
Mike Pals5
Tinus Roeven5
Martin Vissers5

De uitslagen per toernooi zijn afgeleid uit de eindstand: de punten per toernooi bepalen de volgorde. Spelers met evenveel punten delen een plaats en staan op alfabetische volgorde.