Ranking 2006

KampioenFrank van Dongen60,5
2eHans Aarts59
3eRuud Hombergen49
Hoogste uitworpDenny Struijs170
Meeste 180'sFrank van Dongen15

↔ Tabellen zijn zijwaarts te scrollen op een smal scherm.

Eindstand 2006114 darters
#Speler1e2e3e4e5e6e7e8eTotaal
1Frank van Dongen5,55,510912121260,5
2Hans Aarts8781212109659
3Ruud Hombergen977971049
4Kees Anemaat761095,5643,5
5Casper Verhaard66126666743
6Joost Welten787777643
7Jeffrey Martens125,5610841,5
8John Genet975,55,55,5739,5
9Tinus Roeven6575,5676739
10Bas Knipscheer6568675,538,5
11Henk Muysenberg55,5668838,5
12Jos van Meer75,555,567637
13Kees Genet55,55,57765,536,5
14Jacco Baayens55,565,566736
15Ad van Mook5,575,55,565,55,5635,5
16Johan Brügel66565,5735,5
17Jan van de Klundert6675,5555,5535
18Erwin de Laat56665,555,55,534,5
19Femke Schachtschabel5,565,5555,55,5634
20Tino Ligtvoet5,55,55,56655,534
Kees Norbart5,5565,55,55,5634
22Alexandra v.d. Klundert555,55,55,55,55,55,533
23Juul Marijnissen55,55,55,55,56533
24Rudy van Meer5,55,55,5655,533
25Robby de Laat5,5555,55,56532,5
Jerry van de Made55,55,555,55632,5
Jerry Rullens5,555,5565,5532,5
28Toon de Laat655555,55,5532
29Jeroen van Vugt5555,5565,532
30Ronny Renne7610932
31Jeroen van Dongen55,55,55,555531,5
32Peter Kuijpers5555,55,55,531,5
Appie Robijn55,555,555,531,5
34Martijn van Meel5,55,55555531
Martin Vissers555,5555,5531
36Andy Godschalk5555555,530,5
37Nick de Hoogd1058629
38Danny Verweijmeren10665,527,5
39Carla Roelands55,55,55,5526,5
40Jack van Dalen5555,55,526
41Björn van Beers5555,5525,5
Niels Gijssen5555,5525,5
43Alex Sins666624
44Toine van Loon556723
45Peter Luyten565,55,522
46Juaquin Boudewijns5,55,55,5521,5
Cees Gelderman5,55,555,521,5
Kees Marijnissen5,555,55,521,5
Marco Mureau5,555,55,521,5
50Freek van Gils555520
Theo Godschalk jr.555520
Davy Korse555520
Mike Pals555520
54Jeffrey van Strien12719
55Sander Jacobs75,55,518
56Ger Brenters65,5617,5
57Harald Petersen5,55,5617
58Harry van Bilzen5,55,55,516,5
John van Helteren5,55,55,516,5
60Rinus Esders55,55,516
Patrick Gomis5,55,5516
62Jeffrey Godschalk55515
Jack v.d. Hout55515
Ricardo v.d. Hout55515
65Denny Struijs75,512,5
66Edwin Martens65,511,5
67Juul van Gennep5,55,511
Andy Verhaard6511
69Jan Kokx55,510,5
Tom van Wanrooy55,510,5
71Gert-Jan Martens5510
Joost den Reyer5510
Bart Sins jr.5510
74Hans de Boer99
75Stefan Roelands77
Mike Willemsen77
77Bas van Meel66
78Ronald Havermans5,55,5
Mark van de Hoek5,55,5
Melroy Klein5,55,5
John Lagarde5,55,5
Mike Verwijmeren5,55,5
83Diana Aarts55
Marcel van Andel55
Jordy Ansems55
William van de Broek55
Stijn Brouwer55
Ronald Busio55
Peter van Dongen55
Rick van Dongen55
Wesley van Dongen55
Warner van Gils55
Theo Godschalk sr.55
Luuk de Groot55
Dennis v.d. Heyden55
Frank Keers55
Marco Gokke55
Jordy Koreman55
Koos Landa55
Corne van Mook55
Peter van Prooyen55
Gerard Rutters55
Jan Segeren55
Joost Sips55
Gert Jan Smits55
Jeroen Verhoef55
Elvin Verhulst55
Guido Zajkowski55
Jaap van Zuilicom55
110Tinus van Dongen00
Jurgen van Dijk00
Sacha Ebert00
Wendy Martens00
114Anton Pals00
180's en uitworpenseizoenstotalen
Hoogste uitworpen 2006180 worpen 2006
Denny Struijs ( 4e toern.)170Frank van Dongen15
Tino Ligtvoet (5e toern.)167Hans Boer2
Danny Verweijmeren (2e toern.)160Casper Verhaard1
Ad van Mook (8e toern.)152Jeffrey Martens7
Hans Boer (3e toern.)130Hans Aarts2
Jos v. Meer & Frank v. Dongen (7e toern.)120Ger Brenters1
Nick de Hoogd (1e toern.)117Joost Welten7
Jeffrey Martens (6e toern.)114Bas Knipscheer2
Kees Genet1
Kees Anemaat4
Peter van Prooyen1
Tinus Roeven1
Jeffrey van Strien3
Jos van Meer1
Femke Schachtschabel1
Mike Willemsen2
Nick de Hoogd1
Stefan Roelands1
Kees Norbart2
Johan Brügel1
Niels Gijssen1

Uitslagen per toernooi

Toernooi 1eJeffrey Martens
#SpelerPunten
1Jeffrey Martens12
2Nick de Hoogd10
3John Genet9
4Hans Aarts8
5Joost Welten7
5Jos van Meer7
5Kees Anemaat7
5Sander Jacobs7
9Alex Sins6
9Andy Verhaard6
9Bas Knipscheer6
9Casper Verhaard6
9Jan van de Klundert6
9Johan Brügel6
9Tinus Roeven6
9Toon de Laat6
17Ad van Mook5,5
17Cees Gelderman5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Frank van Dongen5,5
17Harry van Bilzen5,5
17Jerry Rullens5,5
17Juaquin Boudewijns5,5
17Kees Norbart5,5
17Marco Mureau5,5
17Mark van de Hoek5,5
17Martijn van Meel5,5
17Patrick Gomis5,5
17Robby de Laat5,5
17Ronald Havermans5,5
17Rudy van Meer5,5
17Tino Ligtvoet5,5
33Alexandra v.d. Klundert5
33Andy Godschalk5
33Appie Robijn5
33Bart Sins jr.5
33Björn van Beers5
33Elvin Verhulst5
33Erwin de Laat5
33Frank Keers5
33Gert Jan Smits5
33Gert-Jan Martens5
33Guido Zajkowski5
33Henk Muysenberg5
33Jacco Baayens5
33Jack v.d. Hout5
33Jack van Dalen5
33Jan Kokx5
33Jeffrey Godschalk5
33Jeroen van Dongen5
33Jeroen van Vugt5
33Jerry van de Made5
33Joost Sips5
33Joost den Reyer5
33Jordy Ansems5
33Jordy Koreman5
33Juul Marijnissen5
33Kees Genet5
33Martin Vissers5
33Mike Pals5
33Niels Gijssen5
33Peter Kuijpers5
33Peter van Prooyen5
33Ricardo v.d. Hout5
33Rinus Esders5
33Ronald Busio5
33Stijn Brouwer5
33Theo Godschalk jr.5
33Theo Godschalk sr.5
33Toine van Loon5
33Warner van Gils5
Toernooi 2eJeffrey van Strien
#SpelerPunten
1Jeffrey van Strien12
2Danny Verweijmeren10
3Ruud Hombergen9
4Joost Welten8
5Ad van Mook7
5Hans Aarts7
5John Genet7
5Mike Willemsen7
9Alex Sins6
9Casper Verhaard6
9Erwin de Laat6
9Femke Schachtschabel6
9Ger Brenters6
9Jan van de Klundert6
9Johan Brügel6
9Kees Anemaat6
17Appie Robijn5,5
17Frank van Dongen5,5
17Harald Petersen5,5
17Henk Muysenberg5,5
17Jacco Baayens5,5
17Jeffrey Martens5,5
17Jerry van de Made5,5
17Jos van Meer5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Juul van Gennep5,5
17Kees Genet5,5
17Kees Marijnissen5,5
17Martijn van Meel5,5
17Patrick Gomis5,5
17Rudy van Meer5,5
17Sander Jacobs5,5
17Tino Ligtvoet5,5
34Alexandra v.d. Klundert5
34Andy Godschalk5
34Bas Knipscheer5
34Björn van Beers5
34Carla Roelands5
34Dennis v.d. Heyden5
34Freek van Gils5
34Gert-Jan Martens5
34Jack v.d. Hout5
34Jack van Dalen5
34Jerry Rullens5
34Kees Norbart5
34Koos Landa5
34Marco Mureau5
34Mike Pals5
34Nick de Hoogd5
34Niels Gijssen5
34Peter Kuijpers5
34Ricardo v.d. Hout5
34Theo Godschalk jr.5
34Tinus Roeven5
34Toine van Loon5
34Toon de Laat5
Toernooi 3eCasper Verhaard
#SpelerPunten
1Casper Verhaard12
2Frank van Dongen10
3Hans de Boer9
4Hans Aarts8
5Jan van de Klundert7
5Jeffrey van Strien7
5Joost Welten7
5Tinus Roeven7
9Bas Knipscheer6
9Bas van Meel6
9Danny Verweijmeren6
9Erwin de Laat6
9Henk Muysenberg6
9Jeffrey Martens6
9Kees Norbart6
9Toine van Loon6
17Ad van Mook5,5
17Alexandra v.d. Klundert5,5
17Carla Roelands5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Ger Brenters5,5
17Jan Kokx5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Jerry Rullens5,5
17Jerry van de Made5,5
17John Genet5,5
17Juaquin Boudewijns5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Juul van Gennep5,5
17Kees Genet5,5
17Rudy van Meer5,5
17Tino Ligtvoet5,5
33Andy Godschalk5
33Appie Robijn5
33Bart Sins jr.5
33Davy Korse5
33Freek van Gils5
33Jack v.d. Hout5
33Jack van Dalen5
33Jeroen Verhoef5
33Jeroen van Vugt5
33Johan Brügel5
33Joost den Reyer5
33Jos van Meer5
33Kees Marijnissen5
33Luuk de Groot5
33Martijn van Meel5
33Martin Vissers5
33Mike Pals5
33Niels Gijssen5
33Peter Kuijpers5
33Ricardo v.d. Hout5
33Robby de Laat5
33Theo Godschalk jr.5
33Toon de Laat5
33William van de Broek5
Toernooi 4eHans Aarts
#SpelerPunten
1Hans Aarts12
2Kees Anemaat10
3Frank van Dongen9
4Bas Knipscheer8
5Denny Struijs7
5Joost Welten7
5Kees Genet7
5Ruud Hombergen7
9Alex Sins6
9Casper Verhaard6
9Danny Verweijmeren6
9Erwin de Laat6
9Henk Muysenberg6
9Jacco Baayens6
9Rudy van Meer6
9Tino Ligtvoet6
17Ad van Mook5,5
17Alexandra v.d. Klundert5,5
17Cees Gelderman5,5
17Harald Petersen5,5
17Jack van Dalen5,5
17Jan van de Klundert5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17John Genet5,5
17Jos van Meer5,5
17Juaquin Boudewijns5,5
17Martin Vissers5,5
17Melroy Klein5,5
17Peter Kuijpers5,5
17Rinus Esders5,5
17Sander Jacobs5,5
17Tinus Roeven5,5
33Andy Godschalk5
33Björn van Beers5
33Davy Korse5
33Femke Schachtschabel5
33Jeffrey Godschalk5
33Jeroen van Vugt5
33Jerry Rullens5
33Jerry van de Made5
33Martijn van Meel5
33Patrick Gomis5
33Robby de Laat5
33Toon de Laat5
Toernooi 5eHans Aarts
#SpelerPunten
1Hans Aarts12
2Jeffrey Martens10
3Kees Anemaat9
4Nick de Hoogd8
5Kees Genet7
5Ronny Renne7
5Ruud Hombergen7
5Stefan Roelands7
9Ad van Mook6
9Casper Verhaard6
9Edwin Martens6
9Jerry Rullens6
9Johan Brügel6
9Jos van Meer6
9Tino Ligtvoet6
9Tinus Roeven6
17Alexandra v.d. Klundert5,5
17Appie Robijn5,5
17Carla Roelands5,5
17Danny Verweijmeren5,5
17Erwin de Laat5,5
17Jacco Baayens5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Jeroen van Vugt5,5
17Jerry van de Made5,5
17John Genet5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Kees Marijnissen5,5
17Kees Norbart5,5
17Mike Verwijmeren5,5
17Niels Gijssen5,5
17Robby de Laat5,5
33Cees Gelderman5
33Davy Korse5
33Femke Schachtschabel5
33Jan Segeren5
33Jan van de Klundert5
33Martijn van Meel5
33Martin Vissers5
33Peter Luyten5
33Rudy van Meer5
33Toon de Laat5
Toernooi 6eFrank van Dongen
#SpelerPunten
1Frank van Dongen12
2Hans Aarts10
3Ruud Hombergen9
4Jeffrey Martens8
5Joost Welten7
5Jos van Meer7
5Tinus Roeven7
5Toine van Loon7
9Bas Knipscheer6
9Casper Verhaard6
9Harald Petersen6
9Jacco Baayens6
9Kees Genet6
9Nick de Hoogd6
9Peter Luyten6
9Ronny Renne6
17Ad van Mook5,5
17Alexandra v.d. Klundert5,5
17Björn van Beers5,5
17Edwin Martens5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Harry van Bilzen5,5
17Jerry Rullens5,5
17Johan Brügel5,5
17John van Helteren5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Kees Marijnissen5,5
17Kees Norbart5,5
17Marco Mureau5,5
17Peter Kuijpers5,5
17Robby de Laat5,5
17Toon de Laat5,5
33Andy Godschalk5
33Davy Korse5
33Erwin de Laat5
33Jan van de Klundert5
33Jeroen van Dongen5
33Jeroen van Vugt5
33Juaquin Boudewijns5
33Martijn van Meel5
33Martin Vissers5
33Mike Pals5
33Theo Godschalk jr.5
Toernooi 7eFrank van Dongen
#SpelerPunten
1Frank van Dongen12
2Ronny Renne10
3Hans Aarts9
4Henk Muysenberg8
5Bas Knipscheer7
5Johan Brügel7
5Joost Welten7
5Ruud Hombergen7
9Alex Sins6
9Casper Verhaard6
9Jacco Baayens6
9Jeroen van Vugt6
9Jos van Meer6
9Juul Marijnissen6
9Robby de Laat6
9Tinus Roeven6
17Ad van Mook5,5
17Alexandra v.d. Klundert5,5
17Carla Roelands5,5
17Denny Struijs5,5
17Erwin de Laat5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Jan van de Klundert5,5
17John Lagarde5,5
17John van Helteren5,5
17Kees Anemaat5,5
17Kees Norbart5,5
17Marco Mureau5,5
17Martin Vissers5,5
17Peter Luyten5,5
17Rinus Esders5,5
17Toon de Laat5,5
33Andy Godschalk5
33Appie Robijn5
33Corne van Mook5
33Freek van Gils5
33Gerard Rutters5
33Jaap van Zuilicom5
33Jeffrey Godschalk5
33Jeroen van Dongen5
33Jerry van de Made5
33Marcel van Andel5
33Martijn van Meel5
33Peter van Dongen5
33Rick van Dongen5
33Tino Ligtvoet5
33Tom van Wanrooy5
33Wesley van Dongen5
Toernooi 8eFrank van Dongen
#SpelerPunten
1Frank van Dongen12
2Ruud Hombergen10
3Ronny Renne9
4Henk Muysenberg8
5Casper Verhaard7
5Jacco Baayens7
5John Genet7
5Tinus Roeven7
9Ad van Mook6
9Femke Schachtschabel6
9Ger Brenters6
9Hans Aarts6
9Jerry van de Made6
9Joost Welten6
9Kees Anemaat6
9Kees Norbart6
17Alexandra v.d. Klundert5,5
17Andy Godschalk5,5
17Appie Robijn5,5
17Bas Knipscheer5,5
17Cees Gelderman5,5
17Erwin de Laat5,5
17Harry van Bilzen5,5
17Jack van Dalen5,5
17Jeroen van Vugt5,5
17John van Helteren5,5
17Kees Genet5,5
17Peter Kuijpers5,5
17Peter Luyten5,5
17Rudy van Meer5,5
17Tino Ligtvoet5,5
17Tom van Wanrooy5,5
33Andy Verhaard5
33Björn van Beers5
33Carla Roelands5
33Diana Aarts5
33Freek van Gils5
33Jan van de Klundert5
33Jeroen van Dongen5
33Jerry Rullens5
33Juul Marijnissen5
33Marco Gokke5
33Martin Vissers5
33Niels Gijssen5
33Robby de Laat5
33Toon de Laat5

De uitslagen per toernooi zijn afgeleid uit de eindstand: de punten per toernooi bepalen de volgorde. Spelers met evenveel punten delen een plaats en staan op alfabetische volgorde.