Ranking 2009

KampioenKees Anemaat58
2eJoost Welten53
3eJerry van de Made49
Hoogste uitworpJacco Bayens155
Meeste 180'sYannick van der Reijen8

↔ Tabellen zijn zijwaarts te scrollen op een smal scherm.

Eindstand 200975 darters
#SpelerR1R2R3R4R5R6R7R8Totaal
1Kees Anemaat12126612106658
2Joost Welten797912953
3Jerry van de Made6106691249
4John Genet107106775,547
5Jacco Bayens765,510797747
6Danny Verweijmeren78987746
7Tinus Roeven75,55,55,5101245,5
8Erwin de Laat6661078744
9Ad van Mook95,55,57767642
10Kees Genet5,5775,595,539,5
11Jan van de Klundert5,576866639
12Caspar Verhaard5,567676638
13Carla Vissers65,585,565,536,5
14Leon Middelburg5,55,55,55,55,56735
15Robby de Laat6665,55,55,5635
16Bart Sins5,55,555,5665,5634,5
17Kees Norbart65665,55,55,534,5
18Peter Luyten6665,55,55,534,5
19Martin Vissers5,55,55,5665,55,534
20Jaap Schachtschabel55,55,55,55,55,55,533
21Tino Ligtvoet7668633
22Alexandra van de Klundert555,55,55,565,533
23Rudi van Meer555,55,55,565,533
24Bas Knipscheer5,55,567832
25Ellen Hoogeveen5555,55,55,55,532
26Jos van Meer6126630
27Jeroen van Dongen65,55,55,55,528
28Femke Schachtschabel5,55,55,55,55,527,5
29Toon de Laat555,55,55,526,5
30Liselore van Meer555,55,5526
31Alex Sins5,55,57624
32Jeroen van Vugt5,566623,5
33Jules van Gennip5,575,55,523,5
34Johan Brügel5,565,55,522,5
35Louis Diependaal565,55,522
36Juul Marijnissen5,55,555,521,5
37Jerry Rullens55,55,55,521,5
38Henk Muysenberg561021
39Jordan Marijnissen55,555,521
40Yannick van der Reijen12719
41Marcel van de Made675,518,5
42Niels Gijssen5,565,517
43Sander van Alphen65,55,517
44Harry van Bilzen5,55,55,516,5
45Elvin Verhulst5,55616,5
46Koos Landa5,55,5516
47Appie Robijn5,555,516
48Ronnie Renne55,5515,5
49Kevin van de Schans5,55515,5
50Corné van Mook75,512,5
51Gert Boer75,512,5
52Peter Kuijpers5,5510,5
53Davy Korse5510
54Stefan Roelands88
55Peter van Prooyen66
56Edwin Martens66
57Hans Aarts66
58John van Pasen5,55,5
59Jack van Dalen5,55,5
60Arno van de Kieboom5,55,5
61Mario van de Boogaart5,55,5
62Jeffrey Godschalk5,55,5
63Jurgen Vissers5,55,5
64Sander Heyblom5,55,5
65Andy Verhaard5,55,5
66Frank Keers5,55,5
67Alex van de Ven5,55,5
68Embrecht van der Reijen5,55,5
69Emile Sins55
70Theo Godschalk55
71Esmeralda Kerstens55
72José Rullens55
73Ed van de Made55
74Ad Ligtvoet55
75Diana Aarts55

Uitslagen per toernooi

Ranking 1eKees Anemaat
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Kees Anemaat12Hoogste uitworp:
2John Genet10
3Ad van Mook9106 - Jack van Dalen
4Stefan Roelands8
5Danny Verweijmeren7180 worpen:
5Jacco Bayens7
5Joost Welten7Kees Anemaat (2x)
5Tino Ligtvoet7Ronnie Renne
9Carla Vissers6Bas Knipscheer
9Erwin de Laat6Jacco Bayens
9Hans Aarts6Joost Welten
9Jerry van de Made6Hans Aarts
9Jos van Meer6
9Peter Luyten6
9Peter van Prooyen6
9Robby de Laat6
17Appie Robijn5,5
17Bas Knipscheer5,5
17Bart Sins5,5
17Caspar Verhaard5,5
17Elvin Verhulst5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Jack van Dalen5,5
17Jules van Gennip5,5
17Jan van de Klundert5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Kees Genet5,5
17Koos Landa5,5
17Kevin van de Schans5,5
17Leon Middelburg5,5
17Martin Vissers5,5
17Sander Heyblom5,5
33Alexandra van de Klundert5
33Diana Aarts5
33Davy Korse5
33Ellen Hoogeveen5
33Emile Sins5
33Jordan Marijnissen5
33Jerry Rullens5
33Jaap Schachtschabel5
33Liselore van Meer5
33Rudi van Meer5
33Ronnie Renne5
33Theo Godschalk5
33Toon de Laat5
Ranking 2eKees Anemaat
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Kees Anemaat12Hoogste uitworp:
2Jerry van de Made10
3Joost Welten9155 - Jacco Bayens
4Danny Verweijmeren8
5John Genet7180 worpen:
5Jules van Gennip7
5Kees Genet7Danny Verweijmeren (2x)
5Tinus Roeven7Jerry van de Made (2x)
9Caspar Verhaard6Johan Brügel
9Erwin de Laat6Kees Anemaat
9Jacco Bayens6Kees Genet
9Kees Norbart6Joost Welten
9Peter Luyten6Jacco Bayens
9Robby de Laat6Juul van Gennep
9Sander van Alphen6
9Tino Ligtvoet6
17Arno van de Kieboom5,5
17Ad van Mook5,5
17Alex Sins5,5
17Bart Sins5,5
17Carla Vissers5,5
17Johan Brügel5,5
17Jordan Marijnissen5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Jerry Rullens5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Koos Landa5,5
17Leon Middelburg5,5
17Martin Vissers5,5
17Niels Gijssen5,5
17Peter Kuijpers5,5
17Ronnie Renne5,5
33Ellen Hoogeveen5
33Elvin Verhulst5
33Kevin van de Schans5
33Liselore van Meer5
33Toon de Laat5
Ranking 3eYannick van der Reijen
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Yannick van der Reijen12Hoogste uitworp:
2John Genet10
3Danny Verweijmeren9120 - John Genet
4Carla Vissers8
5Corné van Mook7180 worpen:
5Jan van de Klundert7
5Joost Welten7Yannick van der Reijen (7x)
5Kees Genet7Jeroen van Vugt
9Edwin Martens6Jacco Bayens
9Elvin Verhulst6John Genet
9Johan Brügel6Carla Vissers
9Jeroen van Dongen6
9Jerry van de Made6
9Kees Anemaat6
9Marcel van de Made6
9Niels Gijssen6
17Ad van Mook5,5
17Alex Sins5,5
17Alex van de Ven5,5
17Embrecht van der Reijen5,5
17Frank Keers5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Harry van Bilzen5,5
17Jacco Bayens5,5
17Jules van Gennip5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Jeroen van Vugt5,5
17Leon Middelburg5,5
17Martin Vissers5,5
17Sander van Alphen5,5
17Toon de Laat5,5
17Tinus Roeven5,5
33Alexandra van de Klundert5
33Appie Robijn5
33Bart Sins5
33Davy Korse5
33Ellen Hoogeveen5
33Esmeralda Kerstens5
33Henk Muysenberg5
33Jordan Marijnissen5
33Juul Marijnissen5
33José Rullens5
33Koos Landa5
33Kees Norbart5
33Kevin van de Schans5
33Peter Kuijpers5
33Rudi van Meer5
33Ronnie Renne5
Ranking 4eJos van Meer
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Jos van Meer12Hoogste uitworp:
2Jacco Bayens10
3Joost Welten9146 - Jacco Bayens
4Danny Verweijmeren8
5Ad van Mook7180 worpen:
5Casper Verhaard7
5Gert Boer7Yannick van der Reijen
5Yannick van der Reijen7Bas Knipscheer
9Erwin de Laat6Jacco Bayens
9Jan van de Klundert6
9Jerry van de Made6
9Kees Anemaat6
9Kees Norbart6
9Martin Vissers6
9Peter Luyten6
9Robby de Laat6
17Alexandra van de Klundert5,5
17Bas Knipscheer5,5
17Bart Sins5,5
17Carla Vissers5,5
17Ellen Hoogeveen5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Jerry Rullens5,5
17Liselore van Meer5,5
17Leon Middelburg5,5
17Niels Gijssen5,5
17Rudi van Meer5,5
17Sander van Alphen5,5
17Toon de Laat5,5
17Tinus Roeven5,5
Ranking 5eKees Anemaat
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Kees Anemaat12Hoogste uitworp:
2Erwin de Laat10
3Jerry van de Made9130 - Erwin de Laat
4Jan van de Klundert8
5Ad van Mook7180 worpen:
5Alex Sins7
5Danny Verweijmeren7Jerry van de Made (2x)
5Jacco Bayens7Jan van de Klundert
9Bas Knipscheer6Danny Verweijmeren
9Bart Sins6Toon de Laat
9Casper Verhaard6Kees Anemaat
9John Genet6Bas Knipscheer
9Jos van Meer6
9Jeroen van Vugt6
9Kees Norbart6
9Tino Ligtvoet6
17Alexandra van de Klundert5,5
17Appie Robijn5,5
17Corné van Mook5,5
17Ellen Hoogeveen5,5
17Gert Boer5,5
17Harry van Bilzen5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Kees Genet5,5
17Liselore van Meer5,5
17Leon Middelburg5,5
17Peter Luyten5,5
17Robby de Laat5,5
17Rudi van Meer5,5
17Toon de Laat5,5
17Tinus Roeven5,5
33Ad Ligtvoet5
33Ed van de Made5
33Louis Diependaal5
Ranking 6eJerry van de Made
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Jerry van de Made12Hoogste uitworp:
2Kees Anemaat10
3Jacco Bayens9119 - Carla Vissers
4Tino Ligtvoet8
5Casper Verhaard7180 worpen:
5Erwin de Laat7
5John Genet7Tino Ligtvoet (2x)
5Marcel van de Made7Jerry van de Made (2x)
9Ad van Mook6Kees Norbart
9Bart Sins6Erwin de Laat
9Carla Vissers6Ad van Mook
9Henk Muysenberg6Kees Anemaat
9Jan van de Klundert6
9Jeroen van Vugt6
9Louis Diependaal6
9Martin Vissers6
17Alexandra van de Klundert5,5
17Ellen Hoogeveen5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Johan Brügel5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Jurgen Vissers5,5
17Kees Norbart5,5
17Mario van de Boogaart5,5
17Peter Luyten5,5
17Robby de Laat5,5
17Rudi van Meer5,5
Ranking 7eJoost Welten
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Joost Welten12Hoogste uitworp:
2Tinus Roeven10,0
3Kees Genet9,0149 - Erwin de Laat
4Erwin de Laat8,0
5Jacco Bayens7,0180 worpen:
5Bas Knipscheer7,0
5Ad van Mook7,0Joost Welten (2x)
5John Genet7,0Tinus Roeven (2x)
9Casper Verhaard6,0Robby de Laat
9Kees Anemaat6,0Erwin de Laat
9Rudi van Meer6,0
9Leon Middelburg6,0
9Jan van de Klundert6,0
9Alexandra van de Klundert6,0
9Jeroen van Vugt6,0
9Alex Sins6,0
17Kees Norbart5,5
17Bart Sins5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Louis Diependaal5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Andy Verhaard5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Peter Luyten5,5
17Robby de Laat5,5
17Ellen Hoogeveen5,5
17Jules van Gennip5,5
17Harry van Bilzen5,5
17Jerry Rullens5,5
17Martin Vissers5,5
Ranking 8eTinus Roeven
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Tinus Roeven12Hoogste uitworp:
2Henk Muysenberg10
3Joost Welten9136 - Caspar Verhaard
4Bas Knipscheer8
5Erwin de Laat7180 worpen:
5Leon Middelburg7
5Danny Verweijmeren7Tinus Roeven (2x)
5Jacco Bayens7Erwin de Laat (2x)
9Bart Sins6Danny Verweijmeren
9Ad van Mook6Ad van Mook
9Caspar Verhaard6Joost Welten
9Robby de Laat6Jan van de Klundert
9Kees Anemaat6Caspar Verhaard
9Tino Ligtvoet6
9Jan van de Klundert6
9Jos van Meer6
17Alexandra van de Klundert5,5
17John Genet5,5
17Kees Norbart5,5
17Martin Vissers5,5
17Louis Diependaal5,5
17Kees Genet5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Rudi van Meer5,5
17John van Pasen5,5
17Jeffrey Godschalk5,5
17Johan Brügel5,5
17Marcel van de Made5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Carla Vissers5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Jordan Marijnissen5,5
33Liselore van Meer5

180's en hoogste uitworpen staan per toernooi in de kolom Bijzonderheden.