Ranking 2010

KampioenKees Anemaat53,5
2eJoost Welten50,5
3eJos van Meer48
Hoogste uitworpJacco Bayens160
Meeste 180'sJerry van de Made9

↔ Tabellen zijn zijwaarts te scrollen op een smal scherm.

Eindstand 201057 darters
#SpelerR1R2R3R4R5R6R7Totaal
1Kees Anemaat5,5612912953,5
2Joost Welten7125,55,5127750,5
3Jos van Meer108897648
4Denny Rademakers7106109648
5Erwin de Laat12661067647
6John Genet5,565,56781244,5
7Jacco Bayens75,512685,544
8Tinus Roeven67987643
9Jerry van de Made610667641
10Danny Verweijmeren5,575,5761041
11Tino Ligtvoet5,577766740
12Ad van Mook695,566638,5
13Carla Vissers65,57675,55,537
14Rudi van Meer5,55,55,565,5634
15Robby de Laat5655,55,55,5633,5
16Toon de Laat5,55,55,55,55,55,55,533
17Juul Marijnissen77665,531,5
18Bas Knipscheer775,55,5631
19Jan van de Klundert65,565,5730
20Leon Middelburg5,565,565,528,5
21Jeroen van Dongen5,55,565,55,528
22Martin Vissers5,55,55,55,55,527,5
23Jaap Schachtschabel5,555,55,5627,5
24Louis Diependaal55,55,55,55,527
25Kees Genet5,566724,5
26Peter Luyten666624
27Kees Norbart5,55,565,522,5
28Femke Schachtschabel5,55,55,5622,5
29Niels Gijssen5,55,55,55,522
30Alexandra van de Klundert5,55,55,55,522
31Bart Sins Jr.5,555,55,521,5
32Liselore van Meer55,55,55,521,5
33Gert Boer865,519,5
34Harry van Bilzen65,5718,5
35Appie Robijn65,5617,5
36Bart Sins Sr.5,565,517
37Kevin van de Schans655,516,5
38Davy Korse55,55,516
39Jerry Rullens55,55,516
40Hans Aarts9716
41Jules van Gennip5,5712,5
42Arno van de Kieboom65,511,5
43Caspar Verhaard5,5611,5
44Alex Sins5,55,511
45Jeroen van Vugt5,55,511
46Jordan Marijnissen5,5510,5
47Mike Pals55,510,5
48Diana Aarts55,510,5
49Peter Huijgen5510
50Peter van Prooyen1010
51Andy Godschalk66
52Andy Verhaard5,55,5
53Arthur Verbruggen5,55,5
54Jeffrey Godschalk5,55,5
55Johan Brügel5,55,5
56Sander Heyblom5,55,5
57Freek van Gils55

Uitslagen per toernooi

Ranking 1eErwin de Laat
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Erwin de Laat12Hoogste uitworp:
2Jos van Meer10
3Hans Aarts9140 - Jerry van de Made
4Gert Boer8
5Joost Welten7180 worpen:
5Jacco Bayens7
5Denny Rademakers7Jerry van de Made (3x)
5Bas Knipscheer7Bas Knipscheer
9Appie Robijn6Hans Aarts
9Jan van de Klundert6Jan van de Klundert
9Kevin van de Schans6
9Jerry van de Made6
9Tinus Roeven6
9Harry van Bilzen6
9Carla Vissers6
9Ad van Mook6
17Niels Gijzen5,5
17Danny Verweijmeren5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Jordan Marijnissen5,5
17John Genet5,5
17Bart Sins Sr.5,5
17Leon Middelburg5,5
17Bart Sins Jr.5,5
17Tino Ligtvoet5,5
17Alexandra van de Klundert5,5
17Kees Anemaat5,5
17Kees Genet5,5
17Rudi van Meer5,5
17Toon de Laat5,5
17Kees Norbart5,5
17Martin Vissers5,5
33Peter Huijgen5
33Louis Diependaal5
33Diana Aarts5
33Liselore van Meer5
33Robbie de Laat5
33Mike Pals5
Ranking 2eJoost Welten
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Joost Welten12Hoogste uitworp:
2Jerry van de Made10
3Ad van Mook9136 - Danny Verweijmeren
4Jos van Meer8
5Bas Knipscheer7180 worpen:
5Danny Verweijmeren7
5Tinus Roeven7John Genet (2x)
5Tino Ligvoet7Joost Welten (2x)
9Bart Sins Sr.6Jerry van de Made (2x)
9Kees Anemaat6Jos van Meer
9John Genet6
9Peter Luyten6
9Gert Boer6
9Erwin de Laat6
9Robby de Laat6
9Kees Genet6
17Appie Robijn5,5
17Alex Sins5,5
17Niels Gijssen5,5
17Rudi van Meer5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Liselore van Meer5,5
17Jan van de Klundert5,5
17Alexandra van de Klundert5,5
17Jacco Bayens5,5
17Toon de Laat5,5
17Martin Vissers5,5
17Jules van Gennip5,5
17Carla Vissers5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Louis Diependaal5,5
17Kees Norbart5,5
33Jordan Marijnissen5
33Bart Sins Jr.5
33Peter Huijgen5
33Kevin van de Schans5
33Davy Korse5
33Jerry Rullens5
Ranking 3eJacco Bayens
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Jacco Bayens12Hoogste uitworp:
2Denny Rademakers10
3Tinus Roeven9156 - Denny Rademakers
4Jos van Meer8
5Carla Vissers7180 worpen:
5Jules van Gennip7
5Juul Marijnissen7Jerry van de Made (3x)
5Tino Ligtvoet7Denny Rademakers (2x)
9Appie Robijn6Tinus Roeven (2x)
9Arno van de Kieboom6Juul van Gennip (2x)
9Erwin de Laat6Carla Vissers (2x)
9Jerry van de Made6Johan Ligthart
9Kees Genet6Tino Ligtvoet
9Kees Norbart6
9Leon Middelburg6
9Peter Luyten6
17Ad van Mook5,5
17Bart Sins Jr.5,5
17Bart Sins Sr.5,5
17Bas Knipscheer5,5
17Danny Verweijmeren5,5
17Davy Korse5,5
17Harry van Bilzen5,5
17Jerry Rullens5,5
17Johan Ligthart5,5
17John Genet5,5
17Joost Welten5,5
17Liselore van Meer5,5
17Louis Diependaal5,5
17Niels Gijssen5,5
17Rudy van Meer5,5
17Toon de Laat5,5
33Jaap Schachtschabel5
33Robby de Laat5
335
335
335
335
335
335
335
335
335
335
335
335
335
335
Ranking 4eKees Anemaat
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Kees Anemaat12Hoogste uitworp:
2Erwin de Laat10
3Jos van Meer9136 - Erwin de Laat
4Tinus Roeven8
5Danny Verweijmeren7180 worpen:
5Harry van Bilzen7
5Juul Marijnissen7Jos van Meer (2x)
5Tino Ligtvoet7Juul Marijnissen
9Ad van Mook6Danny Verweijmeren
9Andy Godschalk6Ad van Mook
9Carla Vissers6Joost Welten
9Denny Rademakers6Kees Anemaat
9Jacco Bayens6Jacco Bayens
9Jan van de Klundert6Tinus Roeven
9John Genet6
9Rudy van Meer6
17Bas Knipscheer5,5
17Davy Korse5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Jerry Rullens5,5
17Joost Welten5,5
17Leon Middelburg5,5
17Louis Diependaal5,5
17Martin Vissers5,5
17Niels Gijssen5,5
17Robby de Laat5,5
17Toon de Laat5,5
17Sander Heyblom5,5
17Jeroen van Vugt5,5
17Arthur Verbruggen5,5
33Freek van Gils5
Ranking 5eJoost Welten
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Joost Welten12Hoogste uitworp:
2Denny Rademakers10
3Kees Anemaat9160 - Jacco Bayens
4Jacco Bayens8
5Tinus Roeven7180 worpen:
5Carla Vissers7
5John Genet7Kees Anemaat
5Jos van Meer7Bart Sins
9Juul Marijnissen6Jos van Meer
9Bas Knipscheer6
9Ad van Mook6
9Jerry van de Made6
9Erwin de Laat6
9Tino Ligtvoet6
9Jeroen van Dongen6
9Peter Luyten6
17Toon de Laat5,5
17Alex Sins5,5
17Jeffrey Godschalk5,5
17Bart Sins Jr.5,5
17Niels Gijsen5,5
17Casper Verhaard5,5
17Jeroen van Vugt5,5
17Robby de Laat5,5
17Arno van de Kieboom5,5
17Rudi van Meer5,5
Ranking 6eKees Anemaat
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Kees Anemaat12Hoogste uitworp:
2Peter van Prooyen10
3Denny Rademankers9138 - Leon Middelburg
4John Genet8
5Kees Genet7180 worpen:
5Erwin de Laat7
5Jerry van de Made7Joost Welten 3x
5Joost Welten7Jeroen van Dongen 2x
9Tinus Roeven6Erwin de Laat
9Leon Middelburg6Kees Anemaat
9Casper Verhaard6Ad van Mook
9Juul Marijnissen6
9Ad van Mook6
9Danny Verweijmeren6
9Peter Luyten6
9Tino Ligtvoet6
17Martin Vissers5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Jacco Bayens5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Toon de Laat5,5
17Kevin van de Schans5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Alexandra van de Klundert5,5
17Jan van de Klundert5,5
17Robby de Laat5,5
17Carla Vissers5,5
17Kees Norbart5,5
Ranking 7eJohn Genet
#SpelerPuntenBijzonderheden
1John Genet12Hoogste uitworp:
2Danny Verweijmeren10,0
3Kees Anemaat9,0114 - Femke Schachtschabel
4Jacco Bayens8,0
5Jan van de Klundert7,0180 worpen:
5Tino Ligtvoet7,0
5Hans Aarts7,0Kees Anemaat (3x)
5Joost Welten7,0Juul Marijnissen
9Erwin de Laat6,0John Genet
9Robby de Laat6,0Jerry van de Made
9Rudi van Meer6,0
9Femke Schachtschabel6,0
9Jos van Meer6,0
9Denny Rademakers6,0
9Jerry van de Made6,0
9Jaap Schachtschabel6,0
17Diana Aarts5,5
17Alexandra van de Klundert5,5
17Leon Middelburg5,5
17Martin Vissers5,5
17Gert Boer5,5
17Jerry Rullens5,5
17Toon de Laat5,5
17Louis Diependaal5,5
17Liselore van Meer5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Carla Vissers5,5
17Jeroen van Dongen5,5
Ranking 8eTinus Roeven
#SpelerPuntenBijzonderheden
1Tinus Roeven12Hoogste uitworp:
2Henk Muysenberg10
3Joost Welten9136 - Caspar Verhaard
4Bas Knipscheer8
5Erwin de Laat7180 worpen:
5Leon Middelburg7
5Danny Verweijmeren7Tinus Roeven (2x)
5Jacco Bayens7Erwin de Laat (2x)
9Bart Sins6Danny Verweijmeren
9Ad van Mook6Ad van Mook
9Caspar Verhaard6Joost Welten
9Robby de Laat6Jan van de Klundert
9Kees Anemaat6Caspar Verhaard
9Tino Ligtvoet6
9Jan van de Klundert6
9Jos van Meer6
17Alexandra van de Klundert5,5
17John Genet5,5
17Kees Norbart5,5
17Martin Vissers5,5
17Louis Diependaal5,5
17Kees Genet5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Rudi van Meer5,5
17John van Pasen5,5
17Jeffrey Godschalk5,5
17Johan Brügel5,5
17Marcel van de Made5,5
17Jaap Schachtschabel5,5
17Carla Vissers5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Jordan Marijnissen5,5
33Liselore van Meer5

180's en hoogste uitworpen staan per toernooi in de kolom Bijzonderheden. De eindstand van 2010 is opgemaakt over zeven rankings; de uitslag van de 8e ranking staat er wel bij.