Ranking 2011

KampioenDanny Verweijmeren58
2eKees Anemaat51
3eJos van Meer46
Hoogste uitworpJerry van der Made155
Meeste 180'sJan Jonker10

↔ Tabellen zijn zijwaarts te scrollen op een smal scherm.

Eindstand 201178 darters
#SpelerR1R2R3R4R5R6R7R8Totaal
1Danny Verweijmeren125,51210107758
2Kees Anemaat8977128651
3Jos van Meer679710746
4Jan Jonker127121243
5John Genet5,56105,577641,5
6Erwin de Laat5,5105,566639
7Ad van Mook5,575,5775,537,5
8Jan van de Klundert65,5676737,5
9Kees Norbart775,55,565,55,536,5
10Jerry van der Made5,56871036,5
11Tinus Roeven65,575,51236
12Leon Middelburg5,55,55,56765,535,5
13Harry van Bilzen55,55,567635
14Toon de Laat5,55,55,5665,5634,5
15Robby de Laat55,55,55,566634,5
16Carla Vissers5,55,55,5665,534
17Martin Vissers65,55,55,55,55,55,533,5
18Louis Diependaal5555,565,55,532,5
19Jeroen van Dongen555,565,55,532,5
20Alexandra van de Klundert5555,55,55,531,5
21Tino Ligtvoet75,565,5731
22Denny Rademakers665,55,5831
23Rudi van Meer66665,529,5
24Bas Knipscheer5,565,56629
25Femke Schachtschabel55,565,55,527,5
26Juul Marijnissen65,57826,5
27Michael Cornelissen555,55,55,526,5
28Jeroen Hendrickx107926
29Jules van Gennip5695,525,5
30Peter van Fessem666624
31Niels Gijsen55,55,5622
32Joost Welten5,55,5617
33Bart Sins Jr.5,55,55,516,5
34Sander Broers5,55,55,516,5
35Jerry Rullens55,55,516
36Richard Aerts6915
37Kees Genet75,512,5
38Johan Hamers5,5611,5
39Dirk-Jan Vermeulen5611
40Ad Segeren5,55,511
41Jeffrey Godschalk55,510,5
42Ellen Hoogeveen55,510,5
43Priscila van Rooy5510
44Hans Aarts99
45Roland Stokmans99
46Kylle Schrijvers88
47Peter van Prooijen88
48Justin van Oorschot77
49Patrick Daamen77
50Hans van Duuren66
51Johny Dirckx66
52Frank Struis66
53Gert Boer66
54Caspar Verhaard66
55Kevin van de Schans66
56Johan Onstenk5,55,5
57Jos van Fessem5,55,5
58Riny van de Goorberg5,55,5
59Jan van Mook5,55,5
60Ricardo Geerts5,55,5
61Arthur Verbruggen5,55,5
62Francouise Gruteke5,55,5
63Alex Sins5,55,5
64Arjan Snoek5,55,5
65Els Verpoorten5,55,5
66Bram de Jong5,55,5
67Andy Verhaard5,55,5
68Edwin van de Hoek5,55,5
69Dave Fens5,55,5
70Jaap Schachtschabel5,55,5
71Wesley van den Broek5,55,5
72Kees Marijnissen55
73Liselore van Meer55
74Jeroen van Vugt55
75Bastijn Rombouts55
76Frank Keers55
77Alex Goosens55
78Sander van Dongen55
180's en uitworpenseizoenstotalen
180 worpen:Hoogste uitworp:
Jan Jonker10Jerry van der Made155
Jeroen Hendrickx5Jan Jonker151
Ad van Mook4Danny Verweijmeren147
Jerry van der Made4Tinus Roeven136
Jan van de Klundert4Danny Verweijmeren129
Kees Anemaat4Danny Verweijmeren120
Jos van Meer4Kylle Schrijvers117
John Genet4
Tinus Roeven4
Erwin de Laat3
Kees Norbart2
Kylle Schrijvers2
Roland Stokman2
Harry van Bilzen2
Tino Ligtvoet2
Francious Gruteke1
Justin van Oorschot1
Alex Sins1
Gert Boer1
Richard Aerts1
Toon de Laat1
Joost Welten1
Denny Rademakers1
Jules van Gennip1
Rudi van Meer1
Danny Verweijmeren1
Juul Marijnissen1
Peter van Fessem1
Bart Sins Jr.1
Carla Vissers1

Uitslagen per toernooi

Ranking 1eDanny Verweijmeren
#SpelerPunten#SpelerPunten
1Danny Verweijmeren12
2Jeroen Hendrickx1017Ad van Mook5,5
3Hans Aarts917Els Verpoorten5,5
4Kees Anemaat817Erwin de Laat5,5
5Justin van Oorschot717Johan Hamers5,5
5Tino Ligtvoet717Arjan Snoek5,5
5Kees Norbart717John Genet5,5
5Patrick Daamen717Edwin van de Hoek5,5
9Kevin van de Schans617Jerry van der Made5,5
9Casper Verhaard617Dave Fens5,5
9Martin Vissers633Louis Diependaal5
9Jan van de Klundert633Harry van Bilzen5
9Tinus Roeven633Niels Gijsen5
9Gert Boer633Kees Marijnissen5
9Johny Dirckx633Alexandra van de Klundert5
9Juul Marijnissen633Jeroen van Dongen5
17Sander Broers5,533Robby de Laat5
17Jaap Schachtschabel5,533Femke Schachtschabel5
17Toon de Laat5,533Jules van Gennip5
17Francouise Gruteke5,533Bastijn Rombouts5
17Bas Knipscheer5,533Ellen Hoogeveen5
17Alex Sins5,533Dirk-Jan Vermeulen5
17Leon Middelburg5,533Priscila van Rooy5
180 worpen:Hoogste uitworp:
Jerry van der Made2Danny Verweijmeren129
Francious Gruteke1
Justin van Oorschot1
Alex Sins1
Ad van Mook1
Kees Norbart1
Gert Boer1
Tino Ligtvoet1
Jeroen Hendrickx1
Ranking 2eJan Jonker
#SpelerPunten#SpelerPunten
1Jan Jonker12
2Erwin de Laat1017Ricardo Geerts5,5
3Kees Anemaat917Carla Vissers5,5
4Kylle Schrijvers817Jan van de Klundert5,5
5Ad van Mook717Tino Ligtvoet5,5
5Kees Norbart717Harry van Bilzen5,5
5Jeroen Hendrickx717Danny Verweijmeren5,5
5Kees Genet717Bart Sins Jr.5,5
9Denny Rademakers617Jan van Mook5,5
9John Genet617Bram de Jong5,5
9Frank Struis633Jeroen van Vugt5
9Richard Aerts633Jerry Rullens5
9Peter van Fessem633Jeffrey van Ginneken5
9Johan Hamers633Alex Goosens5
9Dirk-Jan Vermeulen633Louis Diependaal5
9Jos van Meer633Alexandra van de Klundert5
17Martin Vissers5,533Michael Cornelissen5
17Joost Welten5,533Liselore van Meer5
17Sander Broers5,5
17Toon de Laat5,5
17Leon Middelburg5,5
17Robby de Laat5,5
17Tinus Roeven5,5
180 worpen:Hoogste uitworp:
Jan Jonker6Kylle Schrijvers117
Jeroen Hendrickx2
Kylle Schrijvers2
Erwin de Laat2
Richard Aerts1
Jan van de Klundert1
Kees Norbart1
Toon de Laat1
Harry van Bilzen1
Tinus Roeven1
Kees Anemaat1
Ranking 3eDanny Verweijmeren
#SpelerPunten#SpelerPunten
1Danny Verweijmeren12
2John Genet1017Niels Gijsen5,5
3Roland Stokmans917Leon Middelburg5,5
4Peter van Prooijen817Carla Vissers5,5
5Jos van Meer717Harry van Bilzen5,5
5Kees Anemaat717Joost Welten5,5
5Jan Jonker717Andy Verhaard5,5
5Tinus Roeven717Erwin de Laat5,5
9Jan van de Klundert617Martin Vissers5,5
9Peter van Fessem617Kees Norbart5,5
9Jerry van der Made633Priscilla van Rooy5
9Denny Rademakers633Louis Diependaal5
9Bas Knipscheer633Jeroen van Dongen5
9Tino Ligtvoet633Alexandra van de Klundert5
9Jules van Gennip633Frank Keers5
9Rudi van Meer633Michael Cornelissen5
17Robby de Laat5,533Sander van Dongen5
17Ad van Mook5,5
17Bart Sins Jr.5,5
17Johan Onstenk5,5
17Femke Schachtschabel5,5
17Juul Marijnissen5,5
17Toon de Laat5,5
180 worpen:Hoogste uitworp:
Ad van Mook2Jerry van der Made155
Roland Stokman2
Joost Welten1
Kees Anemaat1
Denny Rademakers1
Jan Jonker1
Jules van Gennip1
Rudi van Meer1
Ranking 4eJan Jonker
#SpelerPunten#SpelerPunten
1Jan Jonker12
2Danny Verweijmeren1017Robby de Laat5,5
3Jos van Meer917Ad Segeren5,5
4Jerry van der Made817Martin Vissers5,5
5Jan van de Klundert717Niels Gijsen5,5
5Ad van Mook717Jerry Rullens5,5
5Kees Anemaat717Tinus Roeven5,5
5Juul Marijnissen717Kees Genet5,5
9Leon Middelburg617Jeroen van Dongen5,5
9Joost Welten617Carla Vissers5,5
9Erwin de Laat6
9Rudi van Meer6
9Peter van Fessem6
9Toon de Laat6
9Femke Schachtschabel6
9Harry van Bilzen6
17Michael Cornelissen5,5
17Kees Norbart5,5
17Louis Diependaal5,5
17Denny Rademakers5,5
17Alexandra van de Klundert5,5
17Bas Knipscheer5,5
17John Genet5,5
180 worpen:Hoogste uitworp:
Jan van de Klundert2Jan Jonker151
Jan Jonker2
Danny Verweijmeren1
Jerry van der Made1
Jules Marijnissen1
Ranking 5eKees Anemaat
#SpelerPunten#SpelerPunten
1Kees Anemaat12
2Danny Verweijmeren10
3Jules van Gennip9
4Juul Marijnissen8
5Jos van Meer7
5Ad van Mook7
5John Genet7
5Leon Middelburg7
9Rudi van Meer6
9Toon de Laat6
9Bas Knipscheer6
9Carla Vissers6
9Jeroen van Dongen6
9Robby de Laat6
9Kees Norbart6
9Louis Diependaal6
17Ad Segeren5,5
17Ellen Hoogeveen5,5
17Martin Vissers5,5
17Femke Schachtschabel5,5
180 worpen:Hoogste uitworp:
John Genet1Danny Verweijmeren120
Ad van Mook1
Kees Anemaat1
Ranking 6eJan Jonker
#SpelerPunten#SpelerPunten
1Jan Jonker12
2Jos van Meer1017Michael Cornelissen5,5
3Jeroen Hendrickx917Jules van Gennip5,5
4Kees Anemaat817Bart Sins Jr.5,5
5Harry van Bilzen717Sander Broers5,5
5Danny Verweijmeren717Kees Norbart5,5
5John Genet717Alexandra van de Klundert5,5
5Jerry van der Made717Martin Vissers5,5
9Rudi van Meer617Jos van Fessem5,5
9Erwin de Laat617
9Jan van de Klundert633
9Carla Vissers633
9Niels Gijsen633
9Robby de Laat633
9Leon Middelburg633
9Peter van Fessem633
17Riny van de Goorberg5,533
17Jeroen van Dongen5,533
17Toon de Laat5,533
17Tino Ligtvoet5,533
17Jeffrey van Ginneken5,533
17Louis Diependaal5,533
17Denny Rademakers5,533
180 worpen:Hoogste uitworp:
Jos van Meer3Danny Verweijmeren147
Jeroen Hendrickx2
Erwin de Laat1
Jan van de Klundert1
Harry van Bilzen1
Jan Jonker1
Jerry van der Made1
Peter van Fessem1
John Genet1
Bart Sins1
Carla Vissers1
Kees Anemaat1
Ranking 7eTinus Roeven
#SpelerPunten#SpelerPunten
1Tinus Roeven12
2Jerry van der Made1017Femke Schachtschabel5,5
3Richard Aerts917Rudi van Meer5,5
4Denny Rademakers817Louis Diependaal5,5
5Danny Verweijmeren717Kees Norbart5,5
5Jos van Meer717Carla Vissers5,5
5Tino Ligtvoet717Leon Middelburg5,5
5Jan van de Klundert7
9Hans van Duuren6
9John Genet6
9Harry van Bilzen6
9Kees Anemaat6
9Bas Knipscheer6
9Erwin de Laat6
9Robby de Laat6
9Toon de Laat6
17Alexandra van de Klundert5,5
17Jerry Rullens5,5
17Jeroen van Dongen5,5
17Michael Cornelissen5,5
17Ad van Mook5,5
17Wesley van den Broek5,5
17Martin Vissers5,5
180 worpen:Hoogste uitworp:
Tinus Roeven3Tinus Roeven136
John Genet2
Tino Ligtvoet1
Jos van Meer1

Van de 8e ranking van 2011 is geen uitslag bewaard gebleven; het klassement is over zeven toernooien gespeeld.